Pārliecinies par savu krūšu veselību un sniedz ieguldījumu vēža pētniecībā
Lielas pārmaiņas prasa tikai dažas minūtes! Ar īsa testa palīdzību noskaidro savus personīgos riska faktorus, kas nosaka tieši Tavu krūts vēža attīstības risku.
Pārliecinies par savu krūšu veselību un sniedz ieguldījumu vēža pētniecībā
Lielas pārmaiņas prasa tikai dažas minūtes! Ar īsa testa palīdzību noskaidro savus personīgos riska faktorus, kas nosaka tieši Tavu krūts vēža attīstības risku. Vienlaikus Tevis sniegtās atbildes palīdzēs krūts vēža turpmākai pētniecībai!
Krūts vēzis ir visizplatītākais vēža veids sievietēm Latvijā. No tā cieš katra astotā sieviete vecumā no 20 līdz 80 gadiem. 1

Visefektīvākais veids, kā cīnīties ar krūts vēzi, ir atpazīt to agrīni un nepieļaut tā attīstību. 2
Mājaslapā meklē testu, kas noteiks Tavu risku vēža attīstībai un sniegs rekomendācijas riska faktoru mazināšanai, kā arī rīku, kas palīdzēs apgūt pašizmeklēšana paņēmienus un agrīnos krūts vēža simptomus.
TESTS
Kā tests var palīdzēt uzlabot Tavu un sabiedrības dzīves kvalitāti?
Tests Tev palīdzēs pārņemt kontroli pār savu veselību
  • Aizpildot īsu un vienkāršu tiešsaistes testu, Tu saņemsi personalizētu un pētījumos balstītu informāciju par to, kas nosaka tieši Tavu krūts vēža attīstības risku, un kā rīkoties, lai to mazinātu.
Aizpildot testu, Tu palīdzēsi ne vien sev, bet arī citām sievietēm
  • Aizpildot testu, Tu ne tikai uzzināsi vairāk par savu ķermeni, bet arī veiksi ieguldījumu sabiedrības veselības labā, lai šo slimību varētu izprast precīzāk.
Sāc profilaksi jau šodien!
Mūsu tests ir:
Vienkāršs
Tests sastāv no vienkāršiem jautājumiem, uz kuriem atbildēt var bez medicīniskām zināšanām.
Ātrs
Aizņems mazāk nekā piecas minūtes!
Zinātniski pamatots
Riska aprēķins balstīts uz vairāk nekā 150 zinātniskām publikācijām.
Drošs
Visi Tavi dati tiek šifrēti.
Bezmaksas
Personalizētus rezultātus saņemsi uzreiz, bez maksas!
Izglītojošs
Iekļauta pamācība par krūšu pašizmeklēšanas paņēmieniem.
DARI VAIRĀK
Regulāra krūšu veselības izvērtēšana mājas
apstākļos ir izšķiroši svarīga slimības
agrīnai diagnosticēšanai
Lai spētu izdarīt profilaktiski gudras izvēles un nodrošinātu iespējami ātru slimības diagnosticēšanu, par savu krūšu veselību jārūpējas un jāinteresējas regulāri.
Izvērtē savus riskus, aizpildot vienkāršu aptauju
  • Uzzini savus krūts vēža attīstības riska faktorus un kā Tu vari tos ietekmēt. Reģistrējoties testa piekļuvei, Tavi rezutltāti tiks saglabāti, lai laika gaitā sekotu savam progresam.
Risku tests
Apgūsti un veic ikmēneša pašizmeklēšanos
  • Starp ārsta vizītēm mājās ik mēnesi nepeiciešams veikt krūšu pašizmeklējumus. Bezmaksas tiešsaistes pašizmeklējumu dienasgrāmata atvieglos Tev šo procesu.
Pašizmeklēšanas dienasgrāmata
(pieejams drīzumā)
Atšifrē, kas rakstīts Tavos gēnos
  • Riska faktoru mudināta vai profilakses nolūkos esi veikusi ģenētisko testu? Mēs Tev izstāstīsim, kur iegūt informāciju par saviem gēniem un palīdzēsim Tev tos izprast.
Pieteikties uzaicinājumam
Piesakies jaunumiem
Esi pirmā, kas saņem mūsu aktualitātes un
informāciju, kad jauni testi ir pieejami.
SVARĪGI FAKTI
Vai zināji?
Līdz 98% lielāka iespēja veiksmīgi izveseļoties, ja slimība tiek atpazīta agrīni
Pat doma par vēzi var šķist biedējoša, taču, pārvarot bailes un laicīgi sākot rūpēties par savu krūšu veselību, Tev ir iespēja novērst slimību pirms tā sākusies. Zinot savus riskus un savlaicīgi vēršoties pie ārsta, ir liela varbūtība atpazīt slimību agrīnā stadijā, kad izārstēšanās iespēja ir līdz pat 98% veiksmīgāka. 3
Pārvari bailes, lai dzīvotu ilgāk!
Krūšu pašizmeklēšana ir nozīmīga jebkurā vecumā
Neskatoties uz to, ka valsts skrīninga programma aicina uz pārbaudēm sievietes pēc 50 gadu vecuma, regulāras apskates ir svarīgi veikt jebkurā vecumā.

Neviens nepazīst Tavu ķermeni labāk kā Tu! Regulāri veicot krūšu pašpārbaudi, varēsi pārliecināties par to veselību jebkurā laikā un saprast, vai ir kādas pārmaiņas, par kurām būtu nepieciešams uzzināt vairāk no speciālista.
Ģenētiskā informācija var
palīdzēt Tev precīzāk izprast savu risku
Gēni – tā ir Tevī iekodēta informācija, kura var pastāstīt ļoti daudz par veselību un slimības gadījumā palīdzēt izvelēties precīzāku ārstēšanu. Informācija par Taviem gēniem noderēs ne tikai Tev, bet arī Taviem radiniekiem, īpaši tādēļ, ka puse no ģenētiskās informācijas tiek nodota bērniem.

Latvijā ir vairākas vietas, kur iespējams veikt šo pārbaudi. Šādu ģenētisko testēšanu var veikt:

Genera
Capital Clinic Riga
iVF Rīga Ģenētikas centrs
E. Gulbja Laboratorija
RSU Molekulārās ģenētikas laboratorija
Dermaclinic Latvia (Laboratoires Réunis)

MyHeritage Latvia
VAIRO VESELĪBU
Aicini arī citas sievietes pievienoties slimības apkarošanas kustībai
Paldies, ka neesi vienaldzīga ne vien pret sevi, bet arī citām sievietēm. Dalies ar draudzeni, mammu, meitu, kolēģi vai paziņu un aicini arī viņas aizpildīt testu. Iedrošini viņas parūpēties par savu krūšu veselību, vienlaikus palīdzot slimības pētniecībai.
Skrinings.lv sīkdatnes (cookies) saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti.
Lūdzu, piekrīti, lai atļautu sīkdatņu izmantošanu mājaslapā. Lasīt vairāk par privātuma politiku.
Piekrītu
Close